Adana Fiat Yetkili Servisi

Adana Fiat Yetkili Servisi

Adana Fiat Servis oto bakım merkezi ve teknik servis olarak biliniyor. Fakat Adana Fiat Yetkili Servis Adana Oto Servis size hep daha fazlasını vermeye hazır. Burada aracınızla ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, kış lastiklerinizi temin edebilir aracınızın periyodik bakımını yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte, yağ değişimi ve lastik rotasyonu gibi basit görevlerden daha kapsamlı onarımlara kadar her şey eğitimli teknisyenlerimiz tarafından özenle yapılır. İşte Fiat sürücülerine sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçı:

 • Yağ değişimleri ve filtre temizleme
 • Hava filtresi değişimi
 • Yakıt filtresi değişimi
 • Lastik basıncı kontroller
 • Lastik dengeleme
 • Araç Göçük Düzletme
 • Soğutucu yıkama
 • Kemer değişimleri ve güç kontrolleri

Adana Fiat Yetkili Servisi

Fiat Araçların Periyodik Bakımları Nelerdir?

Fiat Araçların Periyodik Bakımları Nelerdir?

Aracınızın ve parçalarının ömrünü uzatmak ve güvenliğinizi sağlamak için üreticinin servis rehberini yakından takip ederek ona en iyi şekilde bakmanız önemlidir. Yağ ve yağ filtresini değiştirme, lastikleri kontrol etme, sıvı ve buji bakımı gibi basit servis görevlerini Adana Fiat Servis aracılığıyla kontrol altına alabilirsiniz. Böylelikle, Adana Fiat Servis yalnızca aracınızın veya kamyonunuzun en iyi performansını korumasına yardımcı olmakla kalmaz. Aynı zamanda verimli yakıt tüketimini en üst düzeye çıkarmaya da yardımcı olabilir. Sizin için Fiat araç kılavuzunu dikkate alarak hazırladığımız ilk bir yıllık kontrol listemize bakmanızda fayda var. Bununla birlikte bu bilgiler aracınızın kullanma biçiminize göre değişir.

30.000 KM veya 12 ay

 • Motor yağını ve motor yağ filtresini değiştirin.
 • Lastik kontrollerinizi yaptırın. 16.000 milden (30.000 km) bir araç için az sayılır. Fakat lastikleriniz için oldukça önemli.
 • Aracınızı aşağıdakilerden tozlu veya arazi koşulları İçin kullanıyorsanız: Motor hava temizleyici filtresini inceleyin; gerekirse değiştirin.
 • Açılır tavan raylarını Adana Fiat Servis desteğiyle temizletin. Böylelikle birçok sıkıntı ortadan kalkacak.
 • Fren balatalarını kontrol edin. Bu konuda Adana Fiat Servis teknik ekibine tamamen güvenebilirsiniz.
 • Ön süspansiyonu, rot uçlarını ve körük contalarında çatlak olup olmadığına Adana Fiat Servis'e baktırın. Özellikle, tüm parçalarda hasar, aşınma, uygun olmayan gevşeklik veya uç oynama olup olmadığını kontrol edin; gerekirse değiştirin. Böylelikle, uzun yolculuklarınızda sorun çıkma ihtimali oldukça azalır.

Fiat Araçların Periyodik Bakımları Nelerdir?

Adana Fiat Servisi Onarım Ve Revizyon Hizmetleri

Adana Fiat Servisi Onarım Ve Revizyon Hizmetleri

Adana Fiat servisi bünyesinde yıllardan beri güvenilir onarım çalışmaları yapılmış ve servisin sunmuş olduğu revizyon faaliyetleri oldukça avantajlı ve uygun fırsatlar yaratmıştır. Aracın mevcut durumunu inceleyen uzman ekipler, gerekli test ve arıza giderme çalışmaları ile önemli bir hizmet takvimini uygulamaya koymuştur. Kadrosu uzman teknolojisi üst düzeyde olan servis desteği ile hiç zorlanmadan en kaliteli hizmetlere ulaşmanız söz konusu olacaktır. Bu markanın kaliteli araçları için, donanımlı bir servisin hizmet standartları karşınıza gelmektedir. Onarım çalışmalarındaki başarıya ilave olarak, gerektiğinde yedek parça tedarik ve değişim uygulamaları, aracın kalitesine ve yüksek performansına çok büyük katkılar sağlamış durumdadır. Uzman bir servisin bu konuda bilinçli çalışmaları hızlı çözümler üretmiş ve bu üretilen çözümler araçların daha ekonomik ve avantajlı şekilde ulaşım fırsatı bulunmasına yardımcı olmuştur. En zorlu yol şartları ve bu şartların getirdiği dezavantajlar düşünüldüğünde, güvendiğiniz servisten alacağınız hizmetler sizi iyi bir noktaya taşıyacaktır. Fiat marka araçlar için bu hizmeti bölge avantajı ile tavsiye ederiz.

Adana Fiat Servisi Onarım Ve Revizyon Hizmetleri