Oto Pasta Cila

Oto Pasta Cila

Aracınızın görsel kusursuzluğunu sağlamak adına oto pasta cila hizmetlerinden faydalanmanız gerekir.

Daha parlak boya ve kusursuz görünüm elde etmek anlamına gelen pasta cila işlemleri aynı zamanda çizik giderme uygulaması olarak da bilinmektedir. Genel anlamda iki farklı işlem olan pasta ve cila beraber uygulandığından pasta cila adıyla anılmaktadır.

Trafikte seyrederken, otoparkta park halindeyken ya da evinizin bahçesindeyken aracınızın çevresel etkilerden zarar görmesi mümkündür. Boyanın renginde ya da kılcal çiziklerle üst katmanında ortaya çıkan sorunları gidermek için ideal yol pasta ve ciladır. Profesyonel bir şekilde uygulandığında kaliteyi ön plana çıkaran oto pasta cila titizlikle gerçekleştirilmelidir. Bu sayede alınacak sonuç daha dikkat çekici olacaktır. Adana Araba Pasta Cila, Araba Çizik Giderici Çukurova işlemleriniz için sizlere profesyonel servis hizmeti vermekteyiz.

Oto Pasta Cila Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Araç pasta ve cila uygulaması için aracınızı teslim ettikten sonra öncelikle hazırlık aşaması başlar. Hazırlık aşamasında aracın toz ve kirlerden arındırılarak temiz bir yüzeye sahip olması sağlanmaktadır. Daha sonra aracın hangi noktalarına pasta uygulaması yapılacağı belirlenir. Diğer kısımlar koruyucularla kapatılarak pastanın diğer bölgelere sıçraması engellenmektedir.

Pasta uygulanacak alanlara pasta sürüldükten sonra polisaj makinesi ile pastanın dağılması sağlanmaktadır. Pasta, boyanın en üst katmanını incelterek kılcal çiziklerin giderilmesini destekler. Böylelikle daha kaliteli bir sonuç elde edilmektedir. Pasta uygulaması tamamlandıktan sonra araç kuru ve yumuşak bezlerle silinerek cila işlemine hazırlanır. Cila, parlaklık kazandırmak adına gerçekleştirilmektedir. Cila işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kurulama yapılmaktadır.

Aracınıza Neden Pasta Cila Yaptırmalısınız?

Oto pasta cila işlemleri hemen her araç sahibinin tercih ettiği bir işlemdir. Pek çok sürücü önemini net bilmese de pasta ve cila araca olumlu etki eder. Pasta cila ile aracınızda ne tür değişiklikler ortaya çıkacağına daha yakından bir göz atın!

  • Araç boyasının daha homojen bir yapıya bürünmesini sağlar,
  • Boya daha parlak ve güzel görünür,
  • Kılcal çizikler giderilerek kaliteli görünüm elde edilmektedir,
  • Boyanın tonunu koruması ve solma yapmaması sağlanmaktadır.
Tüm bu ayrıcalıkları düşünüldüğünde siz de pasta cila uygulamasıyla aracınız için kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Görselliğin yanı sıra işlevselliği de çok değerli olan pasta cilayı vakit kaybetmeden tercih etmelisiniz.

İlgili Konular

Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?

Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?

Lastik neden ısınır sorusunu müşterilerimizden oldukça fazla duyuyoruz. Özellikle de yaz aylarında lastik ısınmasından dolayı servisimize gelen sürücülerimizin sayısı artıyor. Aracınızın lastikleri mevsimlerin değişmesine karşı çok hassastır. Kışın soğuk havanın lastik basıncını düşürmesi gibi, sıcak yaz aylarında da lastik basıncınız artar. Lastik basıncındaki artış iki faktöre bağlıdır. Birincisi, yaz aylarında havada çok daha fazla nem ve sıcaklık olmasıdır. Nem çoğu zaman lastiklerinizi kötü etkiler. Çok nemli olmayan günlerde bile, yüksek sıcaklıklar sebebiyle lastik ...

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri
Lastik değişimi kaskoyu bozar mı?

Lastik değişimi kaskoyu bozar mı?

Kasko aracın herhangi bir hasar alması durumunda zararların karşılanması için yaptırılan sigorta işlemleridir. Bu sigortanın amacı araç sahibinin uğrayacağı zararların telafi edilmesidir. Kaskoyu yaptırmak zorunlu değildir fakat yaptıran araç sahiplerinin avantajlı olduğu bir durumdur. Kasko genel olarak trafik kazaları, aracın yanması, aracın herhangi bir parçasının çalınması ve ferdi kayıpları güvence altına almaktadır. Araç için yaptırılan kasko bazı durumlarda geçersiz hale gelebilmektedir. Lastik değişimi kaskoyu bozar mı sorusu bir çok sürücünün merak ettiği konular a...

Rehbere git

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Rehbere git
Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri