Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Oto detaylı temizlik sayesinde aracınızın daha konforlu ve temiz olacağını biliyor musunuz? Günlük yaşamda karşı karşıya kaldığınız kazalar ve kirlenmeye neden olan durumlardan kurtulmak detay temizlik ile mümkün.

Araç iç temizliği konusunda tercih edeceğiniz bu hizmet sayesinde konfor ve hijyeni hissetmeniz mümkün.
Oto detay temizlik, araçların iç kısmında bulunan her bir noktanın titizlikle temizlenmesi anlamı taşır. Araç içi döşemeler, koltuklar, taban ve ön panel de dahil olmak üzere bütün yüzeyler temizlenir. Klasik temizlik hizmetinden farklı olan bu çözümde lekelerin çıkarılması ve ekstra bazı noktaların temizliği vardır. Üstelik yoğun kullanılan araçlarda mutlaka tercih edilmesi gereken detaylı iç temizlik profesyonel bir sürece işaret eder.

Oto Detaylı Temizlik Aşamaları
Aracınızın temizliğini yaptırmak istediğinizde başvuracağınız detay temizlik aşama aşama gerçekleşir. Profesyonel bakış açısıyla ve özel ekipmanlarla gerçekleşen temizlikte süreç aşağıdaki gibidir.

Döşeme Temizliği
Araç içerisindeki döşemelerin leke ve kirlerden arındırılması temizliğin ilk aşamasıdır. Döşeme özelliklerine ve lekenin inatçı oluşuna bağlı olarak uygun ekipmanlar kullanılmaktadır. Çünkü burada amaç temizliği sağlarken döşemeye de zarar vermemektir.

Klima ve Dip Temizliği
Klima ve aracın bazı ulaşılması güç noktaları toz biriktirme performansı iyi alanlardır. Bu nedenle detaylı temizlik sırasında bahse konu bölgelerin tozdan arındırılması ve temizlenmesi gerekir. Vakumlama yöntemleriyle temizlenen klima ve dip bölgeler uzun süre temiz kalır.

Bagaj Temizliği
Bagaj, eşya taşımak için çok sık kullanılan bir alan olduğundan çabucak kirlenmektedir. Üstelik bagajdaki döşemeye yapışan kirlerin temizlenmesi çok daha zordur. Detaylı oto temizlik sırasında bagajın kirlerden arındırılması sağlanarak kötü kokuları giderecek çözümlere de başvurulmaktadır.

Cam Temizleme ve Parlatma
Araç camları, detaylı oto temizlik hizmetinin son aşamasını oluşturur. Cam temizleme ürünleriyle temizlenen camlar lekelerden arındırılmaktadır. Çünkü sürüş performansını etkileyecek niteliklere sahip bu husus görsellikten çok daha önemlidir. Böylelikle su lekesi ve kireçli sudan kaynaklanan izlerin de temizlenmesiyle cam temizliği sona erer. Oto Detaylı Temizlik, Detaylı Araç Temizlik Hizmeti, İç Dış Temizlik Adana Çukurova da hizmetinizdeyiz.
Profesyonel bir süreç ve kaliteli çözüm anlamına gelen oto detaylı temizlik sayesinde siz de aracınızı konforlu bir alana dönüştürebilirsiniz.

İlgili Konular

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Otomatik Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Rehbere git

Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?

Lastik neden ısınır sorusunu müşterilerimizden oldukça fazla duyuyoruz. Özellikle de yaz aylarında lastik ısınmasından dolayı servisimize gelen sürücülerimizin sayısı artıyor. Aracınızın lastikleri mevsimlerin değişmesine karşı çok hassastır. Kışın soğuk havanın lastik basıncını düşürmesi gibi, sıcak yaz aylarında da lastik basıncınız artar. Lastik basıncındaki artış iki faktöre bağlıdır. Birincisi, yaz aylarında havada çok daha fazla nem ve sıcaklık olmasıdır. Nem çoğu zaman lastiklerinizi kötü etkiler. Çok nemli olmayan günlerde bile, yüksek sıcaklıklar sebebiyle lastik ...

Rehbere git
Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?
Baskı Balata Arızası Belirtileri

Baskı Balata Arızası Belirtileri

Rehbere git

Kar lastiği varken zincir kullanmaya gerek var mı?

Kar lastiği aracın soğuk havalarda yol tutuşunu arttırmak için kullanılmaktadır. Yoğun kar yağışı ve buzlanmalarda aracın çekiş gücü azalmaktadır. Güvenli bir sürüş için zorlu hava koşullarında gereken önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu güvenlik önlemlerinden biri kar lastiği diğeri ise lastiklerde zincir kullanımıdır. Temelde aynı amaç için kullanılan kar lastikleri ve zincirler bazı durumlarda kafa karıştırıcı olabilir. Kar lastiğinin kullanımı esnasında zincir kullanıma ihtiyaç duyulmadığı düşünülmektedir. Kısmen doğru olan bu durumda bazı istisnalar bulunmaktadır.

Rehbere git
Kar lastiği varken zincir kullanmaya gerek var mı?