Gezerşen Otomotiv Hakkında

Gezerşen Otomotiv Hakkında

Gezerşen, uzman kadrosuyla uzun zamanlardan bu yana oto bakım hizmeti sunan, bu hizmeti sunarken de inovatif düşüncenin sınırlarını zorlayan bir oto servis firmasıdır. Sunduğu hizmetlerde belirli sınırlar içerisinde kalmanın aksine yenilikçi ve gelişime açık yapısını ön plana çıkartmaktadır.

Gün be gün büyüyen Gezerşen Bosch Car Service ailesinin özünde yatan en temel sır budur.

Firmayı diğer birçok oto servis firmasından ayıran en temel yön, araçlara kendi araçları gibi yaklaşmasıdır. İlk günden bu yana özenle seçilen Gezerşen personellerinin tamamına aşılanan bu duygu sayesinde, araçlara hak ettikleri değerin verildiğini ve bu sayede araç sahiplerinin yüzünde bir gülümseme oluşturulduğunu söylemek mümkündür.

Gezerşen Car Service bünyesinde sunulan hizmetlerin her biri kendine özeldir. Araçların tamamına aynı müdahaleleri ve muameleleri yapmak mümkün değildir. Bunun temel nedeni her aracın yapısının ve özelliklerinin farklı olmasıdır. Kendi alanında farklılaşan ve “öncü” firma haline gelen Gezerşen’in, hizmetlerinde de farklılaşmasının temel nedeni budur.

Gezerşen, günümüzde hala Adana’da hizmetlerini sunmakta, Adana ve çevre illerin bir numaralı oto servis firması olarak yüzlerde gülümsemeye devam etmektedir.