Araç Göçük Düzeltme

Araç Göçük Düzeltme

Araçlarda oluşan göçüklere yönelik araç göçük düzeltme işlemleriyle çözüm üretmek mümkün. Kaporta hasarını gidermek ve boyanın zarar görmesini önlemek adına bu profesyonel seçeneği tercih etmek gerekir.

Araçların trafikte seyrederken ya da park halindeyken çarpmalara maruz kalması mümkündür. Çarpışmaların çok şiddetli olmadığı durumlarda bölgesel göçükler ortaya çıkar. Bu göçükler kaportada hasar anlamına gelse de boyada ciddi sorunlar olmaz. Böylesi durumlarda da boyasız göçük giderme seçeneği gündeme gelir. Adana Araç Göçük Düzeltme, Çukurova Boyasız Göçük Düzeltme işlemlerinizde en iyi sonuçları sunmaktayız

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Araçlarda ortaya çıkan göçükler görsel olduğu kadar işlevsel olarak da ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu çerçevede boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir. Burada amaç boya işlemi yapılmaması ve mevcut boyanın da hasar görmeden göçüğün giderilmesidir. Boyasız göçük düzeltmenin araç göçük işlemlerinde en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir.
Siz de boyasız göçük düzeltme işlemlerinden fayda sağlamak istiyorsanız aşağıdaki avantajları elde edebileceğinizi bilmelisiniz.

  • Aracınızın orijinal görüntüsünde herhangi bir bozulma ortaya çıkmaz,
  • Araçta boya işlemi yapılmaksızın göçük giderilmektedir,
  • Aracın ikinci el satışında değer kaybına uğraması engellenmektedir,
  • Yüksek maliyetli işlemlerden kurtulmanızı sağlar.

Araç Göçük Düzeltme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir bakış açısıyla gerçekleştirilmesi gereken göçük düzeltme işlemleri hasarın çapına, derinliğine ve şekline bağlı olarak ele alınmaktadır. Ön inceleme sonrasında hangi ekipmanların kullanılacağına karar verilmektedir. Daha sonra göçük düzeltme işlemi yapılarak %90’a varan başarı oranıyla sonuçlar alınmaktadır.
Göçük düzeltme işlemi gerçekleştikten sonra hedef tamamen aracın görüntüsünü eski haline getirmektir. Bu nedenle de her işlemde aracın daha büyük zararlarla karşılaşması önlenmektedir.

Göçük Düzeltme Her Araca Uygulanır mı?

Oto göçük düzeltme işlemleri, araç marka ya da modeline bağlı olarak değişkenlik gösteren bir hizmet değildir. Bu nedenle de göçük düzeltme işlemi yapılması arzu ediliyorsa marka ve modelden ziyade göçüğün durumu dikkate alınmalıdır. Ön incelemeler sonrasında göçük düzeltme ya da boyasız göçük düzeltme işlemlerine başvurulmalıdır.
Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen boyasız göçük düzeltme işlemleri sayesinde hem kaliteli hem de kusursuz sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır.

İlgili Konular

Kızdırma Bujisi Arızası

Kızdırma Bujisi Arızası

Kızdırma bujisi, özellikle dizel motorlu araçlarda, motorun soğuk hava koşullarında bile verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan kritik bir bileşendir. Bu bileşenin doğru çalışmaması, aracın performansını ve güvenilirliğini önemli ölçüde etkileyebilir. Kızdırma bujisi arızalarının belirtilerini, nedenlerini ve bu arızaların aracınıza verebileceği zararları ayrıntılı bir şekilde ele alacağız. Ayrıca, bazı markalarda daha sık rastlanan buji problemlerine özel olarak da değineceğiz. Kızdırma bujisi arızalarını erken teşhis etmek, aracınızın daha uzun ömürlü olmasını ve yolda ...

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri
Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?

Lastiğin ısınmasının en büyük nedeni nedir?

Lastik neden ısınır sorusunu müşterilerimizden oldukça fazla duyuyoruz. Özellikle de yaz aylarında lastik ısınmasından dolayı servisimize gelen sürücülerimizin sayısı artıyor. Aracınızın lastikleri mevsimlerin değişmesine karşı çok hassastır. Kışın soğuk havanın lastik basıncını düşürmesi gibi, sıcak yaz aylarında da lastik basıncınız artar. Lastik basıncındaki artış iki faktöre bağlıdır. Birincisi, yaz aylarında havada çok daha fazla nem ve sıcaklık olmasıdır. Nem çoğu zaman lastiklerinizi kötü etkiler. Çok nemli olmayan günlerde bile, yüksek sıcaklıklar sebebiyle lastik ...

Rehbere git

Lastik değişimi kaskoyu bozar mı?

Kasko aracın herhangi bir hasar alması durumunda zararların karşılanması için yaptırılan sigorta işlemleridir. Bu sigortanın amacı araç sahibinin uğrayacağı zararların telafi edilmesidir. Kaskoyu yaptırmak zorunlu değildir fakat yaptıran araç sahiplerinin avantajlı olduğu bir durumdur. Kasko genel olarak trafik kazaları, aracın yanması, aracın herhangi bir parçasının çalınması ve ferdi kayıpları güvence altına almaktadır. Araç için yaptırılan kasko bazı durumlarda geçersiz hale gelebilmektedir. Lastik değişimi kaskoyu bozar mı sorusu bir çok sürücünün merak ettiği konular a...

Rehbere git
Lastik değişimi kaskoyu bozar mı?