Adana Honda Yetkili Servisi

Adana Honda Yetkili Servisi

Çukurova Honda Yetkili Servisi, her Honda modelini bilen son derece eğitimli teknisyenlerden oluşan yerinde Honda servis ve onarım departmanına sahiptir. Ayrıca arabanızı tamir etmek için kullanılanla aynı Orijinal Honda parçalarıyla donatılmıştır. Aracınız için uygun bakım programını görüşmek isterseniz, bizi arayın veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Bir sonraki yağ değişiminiz, fren servisiniz veya Connecticut muayeneniz için yerel Honda servis merkezimizde bir randevu ayarlamak isterseniz, randevu formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Aşağıdaki araç bakım rehberi, aracınızı normal şartlarda kullandığınızı kabul ediyor. Soğuk, kumlu ve sert zeminlerde kulanım için farklı bir düzen uygulanır. Honda'nın şiddetli şekilde gerekli olduğunu düşündüğü şeyler bakım ve onarım detayları için aşağıda verilen bilgilere bakabilirsiniz.

Genel bakım:

  • Her yakıt durağında yağı ve soğutma sıvısını kontrol edin.
  • Her 13.000 Km'de: Lastikleri değiştirin. (En az ayda bir kez lastik şişirme ve lastik durumunu kontrol edin)
  • Her 7.500 mil veya 12 ayda bir: Motor yağını değiştirin.
  • 50.000 Km'de: Valf boşluğunu kontrol edin.

Adana Honda Yetkili Servisi

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi oto bakım yapmanın yanı sıra aracınızın gerçek değerini öğrenmenizi sağlar. Arabanız uzun zamandır olduğundan daha değerli olabilir veya almak istediğiniz aracın özelliklerine güvenmek istiyor olabilirsiniz. Doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlı ekspertizinizi planlayın ve tüm marka ve modellerde büyük tekliflerin keyfini çıkarın. Ayrıca, aynı gün rapor sunmamız muhtemel.

Aracınız İçin Tamamen Şeffaf Bir Ekspertiz

Aracınızın her yönü için en yüksek değeri sağlayarak, aracınızı yanınızda değerlendiriyoruz. Şeffaf sürecimiz, arabanızı güvenle satmanızı sağlar. Eğer araba almak istiyorsanız ve kontrole geldiyseniz gösterdiğiniz arabanın tam değerini bileceksiniz. Araç içi aydınlatma , Araş Dış Aydınlatma  işlemleriniz ve Adana oto servis çalışmalarınız için servisimizden randevu alabilirsiniz.

Raporunuzu Kısa Sürede Alın

Beklemeye gerek yok, değerlendirmenizden sonraki bir saat içinde size bir rapor yazacağız.

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi Bakım Onarım Hizmetleri

Adana Honda Servisi Bakım Onarım Hizmetleri

Adana Honda servisi bakım ve onarım hizmetlerimiz ekonomiktir. Servisimiz çok geniş ve avantajlı iç hacme sahiptir. Pek çok istasyon ve atölye burada hizmet vermektedir. Bakım ve onarım hizmetlerimiz, ilk olarak araçlar için gerekli çözümleri oluşturur. Bu esnada teknik uygulamalar ve teknolojik çözümler, aracınızın sorunlarını tespit etmede bize yardımcı olur.

Bilgisayarlı arıza tespit cihazı gibi hassas teknolojiler, tarafımızdan dikkatlice kullanılmaktadır. Sorunlu olan parça ve sistemleri hemen tespit edip gidermek için gerekli adımları atarız. Her zaman sorunları gidermek için yoğun çalışan servisimiz, yüksek verimlilik konusunda her zaman başarılı adımlar atmış ve önemli çalışmalar yapmıştır. Aracınızın kalitesini ve değerini korumak için servisimizin çözümlerinden mutlaka yardım almanız gerekir. 

 Adana Honda Servisi Bakım Onarım Hizmetleri

Adana Honda Servisi Parça Değişim Hizmeti

Adana Honda Servisi Parça Değişim Hizmeti

Adana Honda servisi uygun çözüm adresidir. Bakım ve onarım faaliyetlerini belli bir dengede yapan servisimiz, ihtiyaç duyulduğu zamanlarda parça değişim ile görev başındadır. Yedek parça tedariki noktasında, orijinal ve kaliteli seçenekleri elde etme konusunda çok başarılıyız. Aracınız için ihtiyaç olarak görülen her bir parça tarafımızdan dikkatli çalışmalarla tamamlanır ve sunulur. Daha sonrasında montaj işlemi ile birlikte aracın verimli ve sorunsuz çalışması sağlanır.

Serviste geçireceğiniz zaman, özellikle son dönemlerde giderek azalmıştır. Aracınızı bir an evvel ve sağlıklı olarak teslim olmak istiyorsanız, servisimiz bu konuda her zaman göreve hazır olarak sizi beklemektedir. Tedarik ettiğimiz ve araca monte ettiğimiz kaliteli parçalar, bir an evvel servisten çıkmanızı ve aracınızın sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır.

Adana Honda Servisi Parça Değişim Hizmeti