Adana Honda Yetkili Servisi

Adana Honda Yetkili Servisi

Çukurova Honda Yetkili Servisi, her Honda modelini bilen son derece eğitimli teknisyenlerden oluşan yerinde Honda servis ve onarım departmanına sahiptir. Ayrıca arabanızı tamir etmek için kullanılanla aynı Orijinal Honda parçalarıyla donatılmıştır. Aracınız için uygun bakım programını görüşmek isterseniz, bizi arayın veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Bir sonraki yağ değişiminiz, fren servisiniz veya Connecticut muayeneniz için yerel Honda servis merkezimizde bir randevu ayarlamak isterseniz, randevu formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Aşağıdaki araç bakım rehberi, aracınızı normal şartlarda kullandığınızı kabul ediyor. Soğuk, kumlu ve sert zeminlerde kulanım için farklı bir düzen uygulanır. Honda'nın şiddetli şekilde gerekli olduğunu düşündüğü şeyler bakım ve onarım detayları için aşağıda verilen bilgilere bakabilirsiniz.

Genel bakım:

  • Her yakıt durağında yağı ve soğutma sıvısını kontrol edin.
  • Her 13.000 Km'de: Lastikleri değiştirin. (En az ayda bir kez lastik şişirme ve lastik durumunu kontrol edin)
  • Her 7.500 mil veya 12 ayda bir: Motor yağını değiştirin.
  • 50.000 Km'de: Valf boşluğunu kontrol edin.

Adana Honda Yetkili Servisi

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi oto bakım yapmanın yanı sıra aracınızın gerçek değerini öğrenmenizi sağlar. Arabanız uzun zamandır olduğundan daha değerli olabilir veya almak istediğiniz aracın özelliklerine güvenmek istiyor olabilirsiniz. Doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlı ekspertizinizi planlayın ve tüm marka ve modellerde büyük tekliflerin keyfini çıkarın. Ayrıca, aynı gün rapor sunmamız muhtemel.

Aracınız İçin Tamamen Şeffaf Bir Ekspertiz

Aracınızın her yönü için en yüksek değeri sağlayarak, aracınızı yanınızda değerlendiriyoruz. Şeffaf sürecimiz, arabanızı güvenle satmanızı sağlar. Eğer araba almak istiyorsanız ve kontrole geldiyseniz gösterdiğiniz arabanın tam değerini bileceksiniz. Araç içi aydınlatma , Araş Dış Aydınlatma  işlemleriniz ve Adana oto servis çalışmalarınız için servisimizden randevu alabilirsiniz.

Raporunuzu Kısa Sürede Alın

Beklemeye gerek yok, değerlendirmenizden sonraki bir saat içinde size bir rapor yazacağız.

Adana Honda Servisi Ekspertiz Raporu

Adana Honda Servisi Onarım Ve Değişim Çözümleri

Adana Honda Servisi Onarım Ve Değişim Çözümleri

Adana Honda servisi bünyesinde yıllardan beri kaliteli onarım çözümleri ortaya çıkmış ve pek çok parçanın bu esnada tamiri söz konusu olmuştur. Aracınızda bulunan tüm parça ve sistemlerin uzman servis tarafından dikkatlice taranması ve takip edilmesi, sorunların tespiti açısından büyük önem taşımaktadır. Tespiti en uygun şekilde yaptığınızda ise hiç zaman kaybetmeden çözüme odaklanmak daha kolay olmaktadır. Aracın pek çok parça ve sistemini uzman ekiplerimiz gelişmiş teknolojilerle gözden geçirmek durumundadır. Özellikle bilgisayar entegrasyonunun getirmiş olduğu avantajlar, her bir parçanın dikkatlice incelenmesine ve gözden geçirilmesine önemli katkı sağlamaktadır. Arızalı parçaların tespiti ve mümkün olanların tamiri için, uzman kadromuz ve teknik donanım yapımız oldukça yeterli durumdadır. Bölgede vermiş olduğumuz yüksek standartlı hizmetler, araçlara ve marka kalitesine çok büyük katkı desteği sağlamıştır. Servisimiz tarafından yürütülen çalışmalarda, özellikle parça değişim hizmetlerini de apayrı bir perspektifte değerlendirmek gerekir. Müşteri memnuniyeti için en uygun hizmeti bir görev olarak kabul edip, bu konuda çalışmalarımızla birlikte bu düşünceyi desteklemek durumundayız. Aracınıza ve marka kalitenize yakışan çözümler için, servisimizde çok yoğun çalışmalar karşınıza gelmektedir. Arızalı ve sorunlu parçaları tespit etmek, buna uygun parça tedarik etmek ve değişim hizmeti yapmak, servisimizin güvendiği hizmetler arasındadır. Tedarik ettiğimiz orijinal parçalar, hizmet kalitemizi yükseltip ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermektedir.

Adana Honda Servisi Onarım Ve Değişim Çözümleri